Bundesliga: Leipzig slavio kod Borussije Monchengladbach, Koln i Schalke podijelili bodove

Nedjelja, 19. veljače 2017. 17:22 Napisao/la  SC

Utakmice 21. kola: Borussia (M) - Leipzig 1:2, Koln - Schalke 1:1

Nogometaši Borussije (M) poraženi su na domaćem terenu od Leipziga.

Pogotke za goste postigli su Forsberg na asistenciju Wernera u 31. minuti, a zatim se dvojac zamijenio u 55. minuti. Forsberg je asistirao Werneru za drugi pogodak.

U 45. minuti Borussia je imala priliku smanjiti prednost kada je Compper skrivio kazneni udarac. No, Hazard je s bijele točke odabrao pucati u lijevu stranu što je dobro pročitao gostujući vratar Gulacsi i obranio.

Borussia je ipak smanjila u 81. minuti Hazard je izveo korner, a Vestergaard glavom pogodio mrežu.

Utakmica 21. kola: Borussia (M) - Leipzig 1:2 (Vestergaard 81/ Forsberg 31, Werner 55), Koln - Schalke 1:1 (Modeste 43/ Schopf 2)