Bundesliga: Andrej Kramarić igrao u remiju protiv Koelna, Union Berlin zadržao vrh

Nedjelja, 30. listopada 2022. 21:58 Napisao/la  SC
Andrej Kramarić

Andrej Kramarić igrao je za Hoffenheim od 57. minute u gostujućem remiju protiv Koelna.

Union Berlin je i nakon 12. kola vodeća momčad Bundeslige, u zadnjim sekundama utakmice svladali su Borussiju Moenchengladbach 2:1.

U zadnjoj akciji na utakmici, u sedmoj minuti sučevog dodatka, nizozemski branič Danilho Doekhi glavom je poslao loptu u mrežu za veliko slavlje domaćih navijača.

Rezultati 12. kola: Union Berlin - Borussia (M) 2:1 (Behrens 79, Doekhi 90+7/Elvedi 33), Schalke - Freiburg 0:2 (Grifo 45+1, 61-11 m), Koeln - Hoffenheim 1:1 (Kainz 13/Bruun Larsen 36).