NJEMAČKO PRVENSTVO

Kramarić dvostruki strijelac, poraz Kovača

Subota, 18. veljače 2017. 17:30 Napisao/la  SC

Utakmice 21. kola: Eintracht Frankfurt - Ingolstadt 0:2, Hertha - Bayern 1:1, Hoffenheim - Darmstadt 2:0

Lewandowski je donio bod Bayernu pogotkom u 96. minuti utakmice u Berlinu, izbjegla je vodeća momčad poraz u zadnjim trenucima utakmice.

Andrej Kramarić dvama pogocima osigurao je pobjedu protiv Darmstadta s kojim se Hoffenheim mučio više od sat vremena.

Kramarić je u igru ušao u 50. minuti, što je bio ključni trenutak utakmice.

Ante Čolak igrao je od 58. minute za Darmstadt.

Eintracth polako gubi korak s vodećim momčadima, momčad Nike Kovača doživjela je domaći poraz od predzadnjeg Ingolstadta.

Ne ide Kovaču: kod vodstva gostiju Abraham je pocrvenio u 34. minuti, a Haesebe u 56. nije iskoristio kazneni udarac.

Domaće propuste kaznio je Gross u 69. minuti iz kaznenog udarca.

Kovačevoj momčadi ništa nije značilo što je Leckie pocrvenio u 81. minuti.

Ante Rebić odigrao je cijelu utakmicu za Eintracht.

Utakmice 21. kola: Borussia Dortmund - Wolfsburg 3:0 (Bruma 20-ag, Piszczek 48, Dembele 59), Eintracht Frankfurt - Ingolstadt 0:2 (Bregerie 26, Gross 69-11m), Hertha - Bayern 1:1 (Ibišević 21/Lewandowski 90+6), Mainz - Werder 0:2 (Gnabry 16, Delany 23), Hoffenheim - Darmstadt 2:0 (Kramarić 64, 90+1-11m), HSV - Freiburg 2:2 (Hunt 15, Gregoritsch 46/Philipp 23, Grifo 72)