Bundesliga: Bayern igra kao preporođen bez Kovača, Dortmund pregažen

Subota, 09. studenog 2019. 17:28 Napisao/la  SC
Robert Lewandowski postigao dva pogotka

Bayern se preporodio otkada je smijenjen Niko Kovač.

U derbiju kola bavarska momčad pregazila je Borussiju Dortmund na Arena Allianzi.

Ivan Perišić igrao je od 75. minute

Jedvaj je odigrao svih 90 minuta u minimlanoj gostujućoj pobjedi svoga Augsburga kod Paderborna.

Domaći su promašili kazneni udarac u 7. minuti, a jedini pogodak za goste postigao je Max.

Bilogrević je utakmicu proveo na klupi Paderborna.

RB Leipzig je slavio kod Herthe, a Schalke i Dusseldorf su odigrali 3:3.

Za goste je hat-trick postigao Hennings.

Utakmice 11. kola: Hertha - RB Leipzig 2:4 (Mittelstadt 32, Selkde 90+2/ Werner 38-11m, 90+1, Sabitzer 45+1, Kampl 86), Mainz - Union Berlin 2:3 (Onisiwo 81, Brosinski 90+4/ Ingvartsen 30, Andersson 45+3, 51), Paderborn - Augsburg 0:1 (Max 41), Schalke - Fortuna Dusseldorf 3:3 (Caligiuri 33, Kabak 67, Serdar 79/Hennings 62, 74, 85), Bayern - Borussia (D) 4:0 (Lewandowski 17, 76, Gnabry 47, Hummels 80-ag)

Poredak: Borussia (M) 22 (10), RB Leipzig 21, Bayern 21, Hoffenheim 20, Borussia (D) 19, Schalke 19,...