Bundesliga: Jamilu Collins strijelac protiv Bayerna, Paderborn se dvaput vratio u utakmicu

Subota, 28. rujna 2019. 17:44 Napisao/la  SC

Nigerijski reprezentativac koji se nekoliko godina nije uspio nametnuti u Rijeci, pogotkom u 84. minuti zakomplicirao završnicu utakmice

Jamlu Collins (desno) zakomplicrao život Bayernu

Jamilu Collins postigao je pogodak protiv Bayerna.

Nigerijski reprezentativac koji se nekoliko godina nije uspio nametnuti u Rijeci, pogotkom u 84. minuti zakomplicirao je završnicu utakmice koju je Bayern uspio pobijediti.

Bayern je četvrtu pobjedu ostvario u utakmici proiv novaka u ligi, Paderborn se dvaput vratio u utakmicu.

Ivan Perišić zbog bolesti nije igrao.

Tin Jedvaj igrao je u porazu protiv bivšega kluba, Leverkusen je napunio mrežu Augsburga.

Josip Brekalo igrao je do 65. minute u pobjedi Wolfsburga.

Utakmice 6. kola: Augsburg - Leverkusen 0:3 (Niederlechner 34-ag, Volland 76, Havertz 84), Hoffenheim - Borussia (M) 0:3 (Plea 43, Thuran 65, Neuhaus 83), Mainz - Wolfsburg 0:1 (Tisserand 9), Paderborn - Bayern 2:3 (Proger 68, Collins 84/Gnabry 15, Coutinho 55, Lewandowski 79), RB Leipzig - Schalke 1:3 (Forsberg 83/Sane 29, Harit 43-11m, Matindo 58), Borussia (D) - Werder 2:2 (Gotze 9, Reus 41/Rashica 7, Friedl 55)

Poredak: Bayern 14, RB Leipzig, Schalke, Borussia (M); Leverkusen po 13