Huntelaar razbio HSV bez Badelja i Iličevića

Nedjelja, 28. travnja 2013. 21:38 Napisao/la  SC

Rezultati 31. kola: Mainz 05 - Eintracht 0:0, Schalke 04 - HSV 4:1 Huntelaar zabio tri pogotka

Bundesliga – 31. kolo

SCHALKE 04 - HSV 4:1

Stadion Veltins Arena Gledatelja: 61.673

Sudac: Sippel

Strijelci: 0:1 Jansen (5'), 1:1 Bastos (10', 2:1 Huntelaar (21'), 3:1 Huntelaar (61'), 4:1 Huntelaar (66')

Žuti kartoni: Bastos (Schalke 04), Adler, Mancienne, Arslan (HSV)

SCHALKE 04: Hildebrand - Uchida, Höwedes, Matip, Kolašinac - Neustädter, Jones  (81.Moritz) - Bastos (78.Fuchs),  Raffael, Draxler - Huntelaar (87.Pukki)

HSV: Adler - Sala, Mancienne, Westermann, Jansen - Arslan, Aogo - Skjelbred (63.Rudnevs), van der Vaart  (68.Rincon), Jiraček - Son

Posljednji susret 31. kola njemačke Bundeslige odigran je na Schalke Areni između domaćeg Schalkea i HSV-a, a slavili su domaćini sa visokih 4:1. Došli su gosti prvi do pogotka preko Marcella Jansena, koji glavom pogađa u 5. minutu meča. Međutim, ispostavilo se da je tako samo naljutio domaćine koji ubrzo kreću u veliku ofenzivu.

Prvo je Bastos izjednačio rezultat u 10. minutu utakmice, da bi Klaas Jan Huntelaar preokrenuo rezultat jedanaest minuta kasnije.

Drugo poluvrijeme je donijelo samo nastavak muka za gostujuće igrače. Huntelaar je pogodio za 3:1 prvo u 58. minutu, da bi u 66. u potpunosti dokrajčio tim iz Hamburga postavivši konačnih 4:1 Kod gostiju Milana Badelja nije bilo u sastavu a Ivo Iličević susret je odgledao sa klupe.

Rezultati 31. kolo Bundeslige Mainz 05 - Eintracht 0:0 (Srđan Lakić igrao je za goste od 64 minute), Schalke 04 - HSV 4:1 (Bastos 10', Huntelaar 21', 58',66'/Jansen 5')