Bundesliga: Hoffenheim šesti puta zaredom remizirao, pobjeda Wolfsburga

Nedjelja, 23. prosinca 2018. 20:50 Napisao/la  SC
Julian Nagelsmann (Hoffenheim)

U posljednjem susretu ove godine u njemačkom prvenstvu Hoffenheim i Mainz su odigrali 1:1, a Andrej Kramarić nije nastupio za domaći sastav zbog ozljede.

Domaćin je poveo u 11. minuti golom Kerema Demirbaya, a pet minuta kasnije izjednačio je Jean Mateta.

U nastavku susreta oba sastava su imala niz prilika, no više nije bilo golova.

Najbolju priliku imao je domaći veznjak Vincenzo Grifo koji je u sudačkoj nadoknadi pogodio vratnicu.

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić nije nastupio za Hoffenheim zbog ozljede.

Tako je Hoffenheim 2018. godinu završio remijem, a neriješeni rezultati su postali prava specijalnost za Kramarićevu momčad jer su u posljednjih šest utakmica Bundeslige, šest puta remizirali.

Posljednju pobjedu Hoffenheim je slavio 10. studenog a protiv Augsburga (2:1), a posljednji poraz u Bundesligi ostvarili su 7. listopada od Frankfurta.

Wolfsburg je na gostovanju pobijedio Augsburg sa 3:2.

Utakmice 17. kola: Wolfsburg - Augsburg 3:2 (Khedira 49, Cordova 59/ Guilavogui 33, William 41, Gerhardt 89), Hoffenheim - Mainz 1:1 (Demirbay 11/ Mateta 16)