Bundesliga: Harry Kane ostvario hat-trick u Dortmundu, Bayern pregazio Borussiju

Subota, 04. studenog 2023. 20:43 Napisao/la  SC
Harry Kane
Harry Kane

Bayern je pregazio Borussiju u derbiju, Harry Kane predstavio se hat-trickom navijačima Borussije u Dortmundu.

Sjajni engleski napadač preuzeo je vodstvo na ljestvici  strijelaca s 15 pogodaka, ne treba zanemariti ni 5 asistencija u 10 utakmica.

Bayern je nakon senzacionalnog ispadanja u kupu od trećeligaša, opet pokazao koliko je moćan kada bavarske zvijezde siđu s oblaka na teren.

Hrvoje Smolčić igrao je u pobjedi Eintrachta u drugom poluvremenu utakmice u Berlinu isto kao Josip Stanišić u pobjedi Leverkusena protiv Hoffenheima za koji je od 78. minute zaigrao Andrej Kramarić.

Utakmice 10. kola: Koln - Augsburg (Maina 16/Tietz 25), Freiburg - Borussia (M) (Holer 7, Weisshaupt 71/Siebatcheu 25, Plea 29, Weigl 39-11m), Hoffenheim - Leverkusen (Stach 56, Weghorst 58/Wirtz 9, Grimaldo 45+1, 70), Mainz - RB Leipzig (Jae-Sung 76, Barreiro 82), Union Berlin - Eintracht (Marmoush 2, 14, Nacho 82), Borussia (D) - Bayern 0:4 (Upamecano 4, Kane 9, 72, 90+3)