Bundesliga: Hannover i Bayer Leverkusen podijelili bodove, Hertha uspješnija od Leipziga

Nedjelja, 17. prosinca 2017. 17:34 Napisao/la  SC
Leon Bailey (Bayer Leverkusen)

Nogometaši Herthe bili su uspješni na gostovanju u Leipzigu.

Selke se dva puta upisao u strijelce, Kalou jednom, dok je za domaće zabio Orban u 68. minuti te Halstenberg u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Zanimljivo, Herta je od 7. minute igrala sa igračem manje, no to nije bila smetnja uvjerljivoj pobjedi.

Živo je bilo na utakmici Hannovera i Bayer Leverkusen akoja je nakon osam golova završila podjelom bodova.

Brandt je doveo Bayer u vodstvo u 11. minuti udarcem sa ruba šesnaesterca.

Domaći su izjednačili minutu kasnije pogotkom Beboua glavom - 1:1.

U 20. minuti Tah je napravio prekršaj, sudac Storks pokazao na bijelu točku, a siguran izvođač za Hannover bio je Fullkrug - 2:1.

Pet minuta kasnije već je 2:2 zahvaljujući asistenciji Bellarabija koju je u pogodak pretvorio Mehmedi.

Na odmor je Hannover otišao sa prednšću od 3:2. Fullkrug je pronašao Klausa, koji pogađa ispod prečke u 45. minuti.

Samo dvije minute je trebalo gostima u drugom dijelu da ponovno izjednače.

Havertz je poslao loptu koju je Bailey pokupio i zabio za 3:3.

U 67. minuti Bayer dolazi u vodstvo novim pogotkom Jamajkanca Baileya.

Ipak Hannoveru bod donosi Korb koji odbijenu loptu posprema u mrežu za konačnih 4:4.

Utakmica 17. kola: Hannover - Bayer Leverkusen 4:4 (Bebou 12, Fullkrug 20-11m, Klaus 45, Korb 83/ Brandt 11, Mehmedi 25, Bailey 47, 67), Leipzig - Hertha 1:3 (Orban 68, Halstenberg 90+2/ Selke 5, 51, Kalou 31)