Bundesliga: Fenjeraš HSV otkinuo dva boda Bayernu!

Subota, 20. rujna 2014. 17:26 Napisao/la  SC

Rezultati 4. kola: Augsburg - Werder 4:2, HSV - Bayern 0:0, Paderborn - Hannover 1:0, Schalke - Eintracht 2:2 , Stuttgart - Hoffenheim 0:2

Nogometaši Bayerna upisali su drugi remi u četvrtom kolu, izabranici Pepa Guardiole nisu uspjeli slomiti otpor posljednjeplasirane ekipe u ligi. Promjena treneraa dala je tako rezultata, Josef Zinnbauer naslijedio je Mirka Slomku na klupi HSV-a nakon samo tri kola i pred 57.000 gledatelja uzeo vrijedan bod.

Vatreno je bilo u ogledu Schalkea i Eintrachta (2:2), gosti su vodili 2:0, a domaćin je u devet minuta (41' i 50') izborio bod. Gosti su  od od 71. minute imali dva igrača više nakon isključenja Boatenga (61') i  Draxleraa (71'). Na kraju je i Eintracht završio utakmicu s deset igrača, isključen je Medojević u 85. minuti.

Rezultati 4. kola: Augsburg - Werder 4:2 (Baier 14', Verhaegh 45'-11m, Werner 77', Matavz 90'/ Selke 3', Di Santo 57'), HSV - Bayern 0:0, Paderborn - Hannover 1:0 (Kachunga 71'), Schalke - Eintracht 2:2 (Choupo-Moting 41', Draaxler 50'/Meier 15', Russ 24'), Stuttgart - Hoffenheim 0:2 (Modeste 15', Elyounoussi 84').