Bundesliga: Darnstadt otkinuo dva boda dortmundskoj Borussiji na Signal Iduna Parku

Nedjelja, 27. rujna 2015. 19:32 Napisao/la  SC

Rezultati 7. kola: Eintracht - Hertha 1:1 (Meier 22/Darida 82), Borussia Dortmund - Darnstadt 2:2 (Aubameyang 63, 71/Heller 17, Sulu 90)

U nedjelju su odigrane dvije utakmice sedmog kola Bundeslige i obje su završile neodlučenim rezultatom. Eintracht i Hertha odigrali su 1:1, a dortmundska Borussia i Darnstadt 2:2.

Gosti su blizu vodstva u Berlinu bili u 16. minuti kada je udarac Ibiševića nakon kornera zaustavila greda. Prethodno je bh. napadač imao lijepu priliku s pet metara, ali mu je vratar to čudesno obranio i odbio u korner.

Domaćin je to kaznio u 22. minuti kada je nakon udarca iz kuta zabio Alexander Meier. Bod momčadi iz Berlina donio je Vladimir Darida u 82. minuti.

Borussia Dortmund je upisala drugi remi u nizu. Na Signal Iduna Parku iznenađujuće je bod uzeo Darmstadt odigravši 2:2. Gosti su na odmor otišli s prednošću nakon gola Hellera u 17. minuti.

Žuto-crnima je preokret donio Aubameyang golovima u 63. i 71. minuti, ali bod gostima golom u 90. minuti donio je Sula.