Bundesliga: Costa pogodio za pobjedu Bayerna i preuzimanje prvog mjesta, poraz Bayera

Nedjelja, 18. prosinca 2016. 17:17 Napisao/la  SC

Utakmice 15. kola: Darmstadt – Bayern 0:1, Bayer Leverkusen - Ingolstadt 1:2

Bayern je na gostovanju kod Darmstadta slavio pogotkom Douglasa Coste u 71. minuti.

Sa nova tri boda Bayern dijeli vrh ljestvice sa Leipzigom.

Antonio Čolak igrao je od 78. minute, a Roman Bezjak nije ulazio u igru kod Darmstadta.

Nogometaši Bayer Leverkusena poraženi su na domaćem travnjaku od Ingolstadta 1:2. Tin Jedvaj je igrao za domaću momčad do 72. minute i zaradio žuti karton. Bayer je od 49. minute igrao sa igračem manje, nakon što je zbog drugog žutog kartona isključen Aranguiz.

Utakmice 15. kola: Darmstadt – Bayern 0:1 (Costa 71), Bayer Leverkusen - Ingolstadt 1:2 (Mehmedi 63/ Morales 26, Cohen 73)