NJEMAČKO PRVENSTVO

Čolak srušio Dortmund, Jedvaj bolji od Rebića

Subota, 11. veljače 2017. 18:06 Napisao/la  SC

Utakmice 20. kola: Darmstadt - Borussia  (D) 2:1, Ingolstadt  - Bayern 0:2, Leverkusen -  Eintracht 3:0

Antonio Čolak golom u 67. minuti srušio je Borussiju Dortmund, Darmstadt je ostvario najveće iznenađenje kola.

Roman Bezjak zbog ozljede leđa nije bio u kombinacijama trenera Darmstadta.

Eintracht Frankfurt je uvjerljivo poražen (0:3) na gostovanju u Leverkusenu, momčad Nike Kovača doživjela je peti poraz u sezoni.

Tin Jedvaj odigrao je cijelu utakmicu za Leverkusen, Ante Rebić igrao je od  52. minute za Eintracht.

Leipzig posustaje,  drugi uzastopni poraz iskoristio je Bayern.

Dvama pogocima u samoj završnici, Bayern je povećao prednost na vrhu ljestvice.

Utakmice 20. kola: Darmstadt - Borussia  Dortmund 2:1 (Boyd 21, Čolak 67/Guerreiro 44), Ingolstadt  - Bayern 0:2 (Vidal 90, Robben 90+1), Leverkusen -  Eintracht Frankfurt 3:0 (Chicharito 5, 63, Volland 78), RB Leipzig - HSV 0:3 (Papadopoulos 18, Walace 24, Hunt 90+3), Werder - Borussia M'gladbach 0:1 (Hazard 12), Schalke - Hertha 2:0 (Burgstaller 41, Goretzka 62)