Bundesliga: Budući Kovačev klub lako se obračunao sa sadašnjim, Brekalo strijelac u porazu

Subota, 28. travnja 2018. 17:44 Napisao/la  SC
Niko Kovač (Eintracht)

Bayern je pobijedio Kovačev Eintracht 4:1.

Budući Kovačev klub Bayern poveo je u 43. minuti pogotkom Dorscha. Na 2:0 povisio je Wagner u 76. minuti, a dvije minute kasnije nadu gostima vratio je Haller.

No, u samoj završnici pogocima Rafinhe i Suele, Bayern je otklonio sve dvojbe o pobjedniku.

Kovač je već potpisao ugovor sa Bayernom za iduću sezonu, a ove sezone će se još jednom ova dva kluba sastati u završnici Kupa.

Josip Brekalo upisao se u strijelce u porazu Wolfsburga od HSV.

Završilo je 1:3, a Brekalo je u 78. minuti ublažio poraz domaćih.

Tin Jedvaj igrao je u porazu njegovog Bayera od Stuttgarta.

Pobjedu gostima donio je Gentner u 67. minuti.

Utakmice 32. kola: Bayern - Eintracht Frankfurt 4:1 (Dorsch 43, Wagner 76, Rafinha 87, Suele 90/ Haller 78), Freiburg - Koln 3:2 (Petersen 14, 52, Holer 90+2/ Bittencourt 82, 87), Hertha - Augsburg 2:2 (Ibišević 84-11m, Selke 87/ Gregoritsch 32, Cordova 61), Schalke 04 - Borussia (M) 1:1 (Caligiuri 45-11m/ Raffael 32), Wofsburg - HSV 1:3 (Brekalo 78/ Wood 43-11m, Holtby 45, Waldschmidt 90), Bayer Leverkusen - Stuttgart 0:1 (Gentner 67)

Poredak: Bayern 81, Schalke 04 57, Borussia (D) 54 (-1), Hoffenheim 52, Bayer Leverkusen 51, Leipzig 47 (-1), Eintracht 46.....