Bundesliga: Borussia (M) pobijedila Ingolstadt u gostima, remi Schalkea i Hoffenheima

Nedjelja, 26. veljače 2017. 17:38 Napisao/la  SC

Utakmica 22. kola: Ingolstadt - Borussia (M) 0:2, Schalke - Hoffenheim 1:1

Nogometaši Borussije (M) slavili su u gostima kod Ingolstadta. Prvi pogodak postigao je u 60. minuti Stindl nakon asistencije Wendta. U prvoj minuti sudačke nadoknade utakmice Dahoud je pronašao samoga Hahna u kaznenom prostoru koji pogađa donji lijevi kut Hansenova gola.

Schalke i Hoffenheim odigrali su 1:1. Andrej Kramarić u igru gostujuće momčadi ušao je u 70. minuti.

Utakmica 22. kola: Ingolstadt - Borussia (M) 0:2 (Stindl 60, Hahn 90+1), Schalke - Hoffenheim 1:1 (Schopf 5/ Rudy 79)