Bundesliga: Borussia Dortmund preuzela vrh, Borna Sosa strijelac u porazu Stuttgarta

Subota, 25. veljače 2023. 19:44 Napisao/la  SC

Nogometaši Borussije Dortmund preuzeli su vrh Bundeslige nakon što su pobijedili na gostovanju Hoffenheim 1:0.

Za Terzićevu momčad pogodak vrijedan bundesligaškog vrha postigao je Brandt u 43. minuti.

Andrej Kramarić odigrao je svih 90 minuta za momčad Hoffenheima.

Joško Gvardiol igrao je svih 90 minuta u pobjedi RB Leipziga protiv Eintrachta, za poraženu momčad čitavu utakmicu odradio je Hrvoje Smolčić.

Borna Sosa bio je strijelac za Stuttgart koji je poražen (2:1) na gostovanju kod Schalkea, Sosa je odigrao svih 90 minuta.

Utakmice 22. kola: Koeln - Wolfsburg 0:2 (Gerhardt 4, Arnold 68-11 m), Hertha - Augsburg 2:0 (Richter 61, Lukebakio 70), Hoffenheim - Borussia (D) 0:1 (Brandt 43), RB Leipzig - Eintracht 2:1 (Werner 6, Forsberg 40/Sow 61), Werder - Bochum 3:0 (Fullkrug 29, Schmidt 43, Ducksch 59), Schalke - Stuttgart 2:1 (Drexler 10, Bulter 40/Sosa 63)