Bundesliga: Borussia (D) - Stuttgart 0:0, Bayern se prošetao kod HSV-a

Subota, 03. studenog 2012. 17:56 Napisao/la  SC

Rezultati 10. kola: Borussia (D) - Stuttgart 0:0, Hannover - Augsburg 2:0, Hoffenheim - Schalke 3:2, Borussia (M) - Freiburg 1:1, Nurnberg - Wolfsburg 1:0.

Nogometaši Borussije Dortmund i Stuttgarta remizirali su, dok je Bayern slavio na gostovanju kod HSV-a 3:0 u 10. kolu njemačkog prvenstva. Stuttgart je tako prekinuo niz Borussije od tri pobjede, Ivan Perišić ušao je u igru u 76. minuti umjesto Reusa.

Bayern je lako došao do novih bodova, pogotke su postigli Schweinsteiger, Muller i Kroos.  Mario Mandžukić odigrao je cijelu utakmicu za Bayern, a Milan Badelj za HSV.

Nurnberg je svladao Wolfsburg 1:0. Ivica Olić igrao je do 62. minute kada ga je zamijenio Rodriguez, dok je Srđan Lakić ušao u igru u 84. minuti umjesto Hasebea.

Schalke je izgubio na gostovanju kod Hoffenheima i propustio priliku približiti se Bayernu na vrhu ljestvice.

Rezultati 10. kola: Borussia (D) - Stuttgart 0:0, Hannover - Augsburg 2:0 (Ya 26', Stindl 86'), Hoffenheim - Schalke 3:2 (Volland 13', Firmino 67'-11m, Schipplock 90'/Neustädter 37', Uchida 82'), Borussia (M) - Freiburg 1:1 (Camargo 49'/Caliguri 77'-11m), Nurnberg - Wolfsburg 1:0 (Gebhart 76'), HSV - Bayern 0:3 (Schweinsteiger 39', Muller 49', Kroos 53').