NJEMAČKO PRVENSTVO

Bayern u derbiju svladao Herthu, pobjeda Borussie (D)

Subota, 23. travnja 2016. 17:27 Napisao/la  SC

Utakmice 31. kola: Koln - Darmstadt 4:1, Hertha - Bayern 0:2, Stuttgart - Borussia (D) 0:3

Nije to bila utakmica u kojoj su gledatelji mogli uživati. Prvo poluvrijeme nije ponudilo praktički ništa, a zatim je u nastavku Bayern riješio pitanje pobjednika.
Bayern je poveo u 48. minuti Vidal je pucao, lopta se odbila od nekoga i promijenila smjer te prevarila vratara Krafta. Za drugi pogodak čekalo se do 79. minute. Costa je pogodio iz daljine u lijeve rašlje, domaći vratar bio je nemoćan.

HERTHA: Kraft, Pekarik, Langkamp, Lustenberger, Plattenhardt, Stark, Mittelstadt, Weiser, Cigerci (83 Kohls), Stocker (64 Kalou), Ibišević (46 Schieber)

BAYERN: Neuer, Rafinha (57 Alaba), Benatia, Tasci, Kimmich, Vidal, Alcantara, Muller (57 Ribery), Gotze, Costa, Lewandowski (84 Martinez)

Utakmice 31. kola: Koln - Darmstadt 4:1 (Modeste 4, 35, Risse 52, 75/ Gondorf 12), Hertha - Bayern 0:2 (Vidal 48, Costa 79), Ingolstadt - Hannover 2:2 (Morales 10, Hartmann 25/ Sakai 58, Kiyotake 82), Stuttgart - Borussia (D) 0:3 (Kagawa 21, Pulisic 45, Mkhitaryan 56), Wolfsburg - Augsburg 0:2 (Finnbogason 1, Altintop 57), Schalke 04 - Bayer Leverkusen 2:3 (Choupo-Moting 14, Sane 29/ Brandt 54, Bellarabi 56, Hernandez 60)