NJEMAČKO PRVENSTVO

Mandžukić i Lewandowski nastavili utrku

Subota, 19. travnja 2014. 17:43 Napisao/la  SC

Hrvatski reprezentativac i napadač Borussije trenutno su na vrhu ljestvice strijelaca s 18 golova

Nogometaši Bayerna pobijedili su Braunschweig 2:0 u utakmici 31. kola, a drugi gol na utakmici postigao je Mario Mandžukić. Hrvatski reprezentativac u igru je ušao u 73. minuti, a tri minute prije kraja utakmice primio je jednu dugu loptu i matirao gostujućeg vratara za 18. pogodak sezone u prvenstvu.

Nastavlja se tako mrtva utrka za najboljeg strijelca lige, Lewandowski je u pobjedi Borussije Dortmund također zabio 18. gol.

Rezultati 31. kola: Augsburg - Hertha 0:0, Borussia (D) - Mainz 4:2 (Kirch 6', Lewandowski 18',  Piszczek 56', Reus 79-11m/Okazaki 14', 53'),   Braunschweig - Bayern 0:2 (Pizarro 75', Mandžukić 87'), Freiburg - Borussia (M) 4:2 (Mehmedi 51', 87', Sorg 71', Darida 72'/ Herrmann 9', Nordtveit 89'),  Werder - Hoffenheim 3:1 (Bargfrede 18', Garcia 78', Petersen 90'/ Volland 3').