Bundesliga: Bayern svladao Augsburg na gostovanju, Iličević strijelac u pobjedi HSV-a

Nedjelja, 14. veljače 2016. 19:18 Napisao/la  SC

Rezultati 21. kola: HSV - Borrusia (M) 3:2, Augsburg - Bayern 1:3

Nogometaši Bayerna brzo su zaboravili remi protiv Bayer te su danas slavili na gostovanju kod Augsburga 3:1.

Bavarci su poveli u 15. minuti kada je Müller dao loptu za Lewandowskog, ovaj se okrenuo i pogodio za 1:0.

Rezultat se nije mijenjao do 62. minute kada je Alcantara dao okomitu loptu u prostor za Lewandowskog, koji je pobjegao braničima i zabio za 2:0.

Točku na i u 78. minuti postavio je Thomas Müller nakon asistencije Douglasa Coste.

Augsburg je preko Bobadille, koji je lijepo pogodio, uspio u 86. minuti zabiti počasni gol.

U prvoj utakmici dana HSV je na svom stadionu bio bolji od Borussije iz Monchengladbacha. Pobjedonosni pogodak realizirao je Ivo Iličević, deset minuta prije kraja na asistenciju Emira Spahića.

Bundesliga, 21. kolo

Augsburg - Bayern 1:3 (Bobadilla 86/Lewandowski 15, 62, Muller 78)

AUGSBURG: Hitz - Verhaegh, Hong (71 Janker), Klavan, Max - Kohr, Gouweleeuw - Koo (55 Esswein), Trochowski (54 Moravek), Caiuby - Bobadilla

BAYERN: Neuer - Lahm (83 Rode), Kimmich, Alaba, Bernat - Vidal (57 Rafinha) - Robben, Muller, Thiago, Costa (83 Coman) - Lewandowski

HSV - Borussia (M) 3:2 (Hinteregger 38-ag, Rudnevs 41, Iličević 80/Johnson 14, Raffael 88)