NJEMAČKO PRVENSTVO

Mandžukić strijelac u golijadi Bayerna

Subota, 07. prosinca 2013. 17:06 Napisao/la  SC

Utakmica 15. kola: Werder - Bayern 0:7. Mandžukić zatresao mrežu u 60. minuti

Nogometaši Bayerna prošetali su se Bremenom u utakmici 15. kola njemačkog prvenstva. Sedam golova u mreži Werdera dovoljno govori o odnosu snaga, Mario Mandžukić u listu strijelaca upisao se u 60. minuti. Ribery se odlično oslobodio na desnoj strani i ubacio prizemnu loptu. Mandžukić je ostao malo u raskoraku, ali je uspio pospremiti loptu u praznu mrežu.

Bila je to ukupno deseta uzastopna pobjeda Bayerna u svim natjecanjima, u cijeloj sezoni upisali su samo jedan poraz i to u prvoj utakmici sezone protiv Borussije Dortmund u Superkupu, te su remizirali protiv Freiburga i Bayera.

HSV je izgubio od Augsburga, Milan Badelj odigrao je cijelu utakmicu za domaćina, dok je Ivo Iličević ušao u igru u 60. minuti.

Rezultati 15. kola: Borussia (M) - Schalke 2:1 (Raffael 25', Kruse 45'-11m/ Farfan 17'-11m), Eintracht - Hoffenheim 1:2 (Joselu 48'/Schipplock 47', Firmino 51'), HSV - Augsburg 0:1 (Bobadilla 18'), Stuttgart - Hannover 4:2 (Harnik 13', Ibišević 33', Traore 52', Rausch 84'/Sobiech 28', Sane 31'), Werder - Bayern 0:7 (Lukimya-Mulongoti 21'-ag, Van Buyten 27', Ribery 38', 83', Mandžukić 60', Muller 69', Gotze 90'), Borussia (D) - Bayer (L) 0:1 (Son 18').