NJEMAČKO PRVENSTVO

Bayern i Schalke remizirali, Leipzig pao u Dortmundu

Subota, 04. veljače 2017. 18:42 Napisao/la  SC

Utakmice 19. kola: Bayern  - Schalke 1:1,  Hoffenheim - Mainz 4:0, Borussia (D) - Leipzig 1:0

Andrej Karamarić igrao je do 69. minute za Hoffenheim, koji je u zadnjih desetak minute utakmice postignuo tri pogotka.

Umjesto hrvatskog reprezentativca ušao je dvostruki strijelac Szalai.

Bayern i Schalke odigrali su bez pobjednika na Allianz Areni, što u nekim drugim, boljim vremenima za gostujući klub ne bi bilo iznenađenje.

Leipzig nije iskoristio Bayernov kiks, Borussia Dortumnd bila je bolja u derbiju kola.

Utakmice 19. kola: Bayern  - Schalke 1:1 (Lewandowski 9/Naldo 13), Koln - Wolfsburg 1:0 (Modeste 81), Hertha - Ingolstadt 1:0 (Haraguchi 1), Borussia M'gladbach - Freiburg 3:0 (Stindl 73, Raffael 78, Hermann 90+2), Hoffenheim - Mainz 4:0 (Uth 5, Terrazzino 81, Szalai 86, 90+1), Borussia Dortmund - Leipzig 1:0 (Aubameyang 35)