NJEMAČKO PRVENSTVO

Kramarić strijelac u porazu Hoffenhaima

Subota, 06. svibnja 2017. 17:19 Napisao/la  SC

Utakmice 32. kola: Bayern – Darmstadt 1:0, Borussia (D) – Hoffenheim 2:1, Eintracht – Wolfsburg 0:2

Andrej Kramarić u 85. minuti susreta postigao je pogodak za svoj Hoffenheim koji je poražen na gostovanju kod Borussije Dortmund rezultatom 2:1.

Eintracht Nike Kovača poražen je na svom terenu od Wolfsburga 0:2.

Ante Rebić igrao je za domaću momčad do 67. minute kada je zamijenjen.

Tin Jedvaj odigrao je cijeli susretza Bayer Leverkusen koji je uzeo bod na gostovanju kod Ingolstadta.

Bayer je slavio 1:0 protiv Darmstadta s time da su gosti, odnosno Altintop, u 86. minuti promašili kazneni udarac.

Antonio Čolak bio je na klupi za pričuve Darmstadta.

Utakmice 32. kola: Bayern – Darmstadt 1:0 (Bernat 18), Borussia (D) – Hoffenheim 2:1 (Reus 4, Aubameyang 82/Kramarić 85), Eintracht – Wolfsburg 0:2 (Didavi 48, Gomez 63), Ingolstadt – Bayer (L) 1:1 (Kittel 73/Havertz 78), Borussia (M) – Augsburg 0:1 (Finnbogason 57)