Bundesliga: Andrej Kramarić se ozljedio u pobjedi Hoffenheima kod Borussije

Nedjelja, 25. veljače 2024. 20:44 Napisao/la  SC
Andrej Kramarić

Andrej Kramarić igrao je do 68. minute u velikoj pobjedi Hoffenheima na gostovanju kod Borussije Dortmund.

Kramarić je igru napustio zbog ozljede.

Hrvoje Smolčić nije igrao za Eintracht u domaćem remiju kojega su izborili pogotkom Marmousha u drugoj minuti sudačke nadoknade vremena.

Dion Drena Beljo igrao je od 79. minute za Augsburg, koji je na domaćem terenu preokretom pobijedio Freiburg.

Utakmice 23. kola: Eintracht – Wolfsburg 2:2 (Max 14, Marmoush 90+2/Lacroix 2, Behrens 36), Borussia Dortmund – Hoffenheim 2:3 (Malen 21, Schlotterbeck 25, Bebou 2, Beier 61, 64), Augsburg - Freiburg 2:1 (Udokhai 72, Engels 81/Grifo 19-11 m)