Bundesliga: Andrej Kramarić odlučio pobjednika, Lovro Majer i Josip Juranović igrali

Subota, 26. kolovoza 2023. 20:16 Napisao/la  SC
Andrej Kramarić

Andrej Kramarić pogotkom u 90. minuti odlučio je pobjednika utakmice u kojoj je Hoffenheim u drugom dijelu preokrenuo rezultat.

Lovro Majer igrao je do 85. minuti u pobjedi Wolfsburga, Niko Kovač ostvario je drugu pobjedu.

Josip Juranović odigrao je cijelu utakmicu u pobjedi berlinske momčadi.

Utakmice 2. kola: Koln – Wolfsburg 1:2 (Waldschmidt 55/Wind 62, 72), Bochum – Borussia Dortmund 1:1 (Stoger 13/Malen 56), Darmstadt – Union Berlin 1:4 (Mehlem 24/Gosens 4, 34, Behrens 39, Doekhi 65), Freiburg – Werder 1:0 (Philipp 90+6), Heidenheim - Hoffenheim 2:3 (Beste 26, Oieringer 58/Beier 77, Kaaderabek 81, Kramarić 90)