Bundesliga: Josip Brekalo donio Stuttgartu pobjedu pogotkom protiv Borussije Dortmund

Subota, 18. studenog 2017. 00:38 Napisao/la  SC
Josip Brekalo odlučio pobjednika

Josip Brekalo postao je junak Stuttgarta!

Mladi hrvatski reprezentativac postigao je u 51. minuti odlučujući pogodak (2:1) u utakmici između Stuttgarta i Borussije Dortmund, tri boda Brekalo je donio prvijencem u Bundesligi.

Brekalo je u igru ušao na početku drugoga poluvremena umjesto strijelca prvog pogotka za domaćina, Akolo je pogodak postigao u 5. minuti.

Šest minuta kasnije postavio je konačni rezultat nakon što je Philipp izjednačio u trećoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela nakon što Schurrle nije iskoristio kazneni udarac.

Aubameyang nije igrao  za Borussiju, jer je suspendiran zbog zakašnjenja na trening.

Utakmica 12. kola: Stuttgart - Borussia (D) 2:1 (Akolo 5, Brekalo 51/Philipp 45+3)