Ako navijači ponove incidente u sljedeće tri godine, klubovi će biti izbačeni
Sparta je vodila 2:0, a Feyenoord je izjednačio u trećoj minuti sudačke nadoknade. Ivan Leko u dresu Lokerena asistirao za prvi pogodak u pobjedi nad Viktorijom iz Plzena 2:1
Povrh radikalne kazne UEFA je dodatno novčano kaznila Anorthosis, koji će iduće tri europske utakmice igrati pred praznim tribinama
Četvrtak, 09. kolovoza 2012. 22:43
Liga UEFA

Hajduk pobijedio Inter na San Siru !

Treće pretkolo: Inter - Hajdk 0:2. Poražavajuće za veliki Inter zvuči činjenica da Hajduk ima pravo žaliti za propuštenim prilikama
Četvrtak, 09. kolovoza 2012. 20:33
Liga UEFA

Slaven Belupo pobijedio Athletic Bilbao

Slaven Belupo - Athletic Bilbao 2:1. Koprivničani nisu uspjeli nadoknaditi zaostatak 1:3 iz prve utakmice
Athletic Bilbao - Slaven Belupo 3:1. Glavica u 87. minuti propustio veliku priliku
Četvrtak, 02. kolovoza 2012. 22:31
Liga UEFA

Inter napunio Hajdukovu mrežu i blagajnu

Hajduk - Inter 0:3. Gledatelji su vidjeli kakva svemirska razlika dijeli vrhunski i hrvatski nogomet
Na popisu igrača nema Maicona i Longa, ali je zato najavljen Marko Livaja, nekadašnji kadet "bijelih", koji se probio do prve momčadi slavnog talijanskog kluba