Europska liga: Slavia Prag remizirala u Londonu, Roma slavila u Amsterdamu

Četvrtak, 08. travnja 2021. 22:55 Napisao/la  SC
Ibanez (Roma)

Nogometaši praške Slavie još su jednom potvrdili da ove godine igraju iznimno kvalitetan nogomet, remijem protiv Arsenala u Londonu (1:1) stekli su itekako dobar rezultat uoči uzvratnog susreta.

Topnici su poveli preko Pepea u 86. minuti, Holes je u četvrtoj minuti sudačke nadoknade vremena pogodio za remi.

Roma je slavila u Amsterdamu, Ajax je poveo preko Klassena na asistenciju Tadića, nakon toga je Tadić promašio kazneni udarac i onda se sreća okrenula, a Rimljani dvama pogocima ugrabili pobjedu.

Pobjedu Manchester Unitedu donio je Rashford u 31. minuti, potvrdio ju je Fernandes u 90. minuti pogotkom s bijele točke.

Prve utakmice četvrtfinala Europske lige: Ajax – Roma 1:2 (Klassen 39/Pellegrini 57, Ibanez 87), Granada – Manchester United 0:2 (Rashford 31, Fernandes 90-11 m), Arsenal – Slavia Prag 1:1 (Pepe 86/Holes 90+4).