Europska liga: Remi Milana na Old Traffordu, Borna Barišić igrao u remiju Rangersa

Četvrtak, 11. ožujka 2021. 20:51 Napisao/la  SC
Slavlje nogometaša Milana

Nogometaši Manchester Uniteda i Milana odigrali su 1:1 u prvoj utakmici osmine finala Europske lige na Old Traffordu.

Najatraktivniju utakmicu od svih u osmini finala pogotokom je otvorio Amad Diallo u 52. minuti, u drugoj minuti sudačke nadoknade vremena Simon Kjaer donio je Milanu remi možda i vrijedan plasmana u četvrtfinale.

Milan je igrao bez nekoliko istaknutih prvotimaca, prvu utakmicu protiv svog bivšeg kluba propustio je Zlatan Ibrahimović, nisu igrali niti Ante Rebić, Mario Mandžukić...

Borna Barišić odigrao je svih 90 minuta za Rangers na gostovanju kod Slavie u Pragu, Barišićeva se momčad u Glasgow  vratila s pozitivnim rezultatom (1:1).

Nogometaši Ajaxa praktički su osigurali plasman u četvrtfinale nakon što su u prvoj utakmici pobijedili Young Boys 3:0.

Rezultati prvih utakmica osmine finala Europske lige: Ajax – Young Boys 3:0 (Klaassen 62, Tadić 82, Brobbey 90+2), Dynamo Kijev – Villarreal 0:2 (Torres 30, Albiol 52), Manchester United – Milan 1:1 (Diallo 52/Kjaer 90+2), Slavia Prag – Rangers 1:1 (Stanciu 7/Helander 36).