EUROPSKA LIGA Pogledajte sve parove 3. pretkola nakon ždrijeba održanog u utorak

Utorak, 01. rujna 2020. 14:49 Napisao/la  SC
EUROPSKA LIGA Pogledajte sve parove 3. pretkola nakon ždrijeba održanog u utorak

Europske liga - 3. pretkolo

Ždrijeb prvaka:

Sarajevo (BIH) - Astana (KAZ)/Budućnost Podgorica (CGO)

Sheriff (MOL) - Inter Escaldes (AND)/Dundalk (IRS)

Ararat-Armenia (ARM)/Fola Esch (LUX) - Celje (SLO)

Riga (LIT)/ Tre Fiori (SMR) - Celtic (ŠKO)

KuPS (FIN) - Slovan Bratislava (SVK)/Sūduva (LAT)

Legia (POLJ) - Sileks (MAK)/Drita (KOS)

KÍ (ISL) - Connah's Quay Nomads (WAL)/Dinamo Tbilisi (GRU)

Djurgården (ŠVE)/Europa (GIB) - CFR Cluj (RUM)

Linfield (NIR) - Floriana (MAL)/Flora Tallinn (EST) - KR Reykjavík (ISL)

Glavni ždrijeb:

Rijeka/Aris (GRČ) - Kolos Kovalivka (UKR)

Honvéd (MAĐ) - Malmö (ŠVE)/Lokomotiva

Osijek - Basel/Anorthosis (CIP)

Neftçi (AZE) - Galatasaray (TUR)/Renova (MAD) - Hajduk

Nõmme Kalju (EST) - Mura (SLO)/AGF Aarhus (DAN) - PSV Eindhoven (NIZ)

Sporting (POR)/Viking (NOR) - Aberdeen (ŠKO)

Charleroi (BEL)/Sfintul Gheorghe Suruceni (MOL) - Partizan (SRB)

Ventspils (LIT) - Rosenborg (NOR)/Alanyaspor (TUR)

Kukës (ALB) - Wolfsburg (NJEM)/Desna Chernihiv (UKR)

Hibernians (MAL) - Fehérvár (HUN)/Servette (SUI) - Reims (FRA)

Teuta (ALB) - Granada (ESP)/Locomotive Tbilisi (GRU) - Dynamo Moskva (RUS)

St. Gallen (ŠVI) - AEK (GRČ)

LASK (AUS)/Dunajská Streda (SLO) - Jablonec (ČEŠ)

Shamrock Rovers (IRS) - Milan (ITA)/Bodø/Glimt (NOR) - Žalgiris Vilnius (LIT)

Botoşani (RUM) - Shkëndija (MKD)/Lokomotiv Plovdiv (BUG) - Tottenham (ENG)

Bala Town (WAL) - Standard Liège (BEL)/Vojvodina (SRB)

Rostov (RUS) - Maccabi Haifa (IZR)/Željezničar (BIH) - Kairat Almaty (KAZ)

Progrès (LUX) - Willem II (NIZ)/Lincoln Red Imps (GIB) - Rangers (ŠKO)

OFI Crete (GRE) - Apollon Limassol (CIP)/Hammarby (ŠVE) - Lech (POLJ)

Beşiktaş (TUR)/Borac Banja Luka (BIH) - Rio Ave (POR)

Bačka Topola (SRB) FCSB (RUM)/Riteriai (LTU) - Slovan Liberec (CZE)

Laç (ALB) - Hapoel Beer-Sheva (IZL)/Coleraine (NIR) - Motherwell (ŠKO)

IFK Göteborg (ŠVE) - Copenhagen (DAN)/Piast Gliwice (POLJ) - Hartberg (AUS)

Viktoria Plzeň (ČEŠ) - SønderjyskE (DAN)

Kaysar Kyzylorda (KAZ) - APOEL (CIP)/Olimpija Ljubljana (SLO) - Zrinjski (BIH)

CSKA Sofia (BUG) - BATE Borisov (BUG)/B36 Tórshavn (FRO) - TNS (WAL)

 

Standings provided by SofaScore
Standings provided by SofaScore
Standings provided by SofaScore
Standings provided by SofaScore
Standings provided by SofaScore
Standings provided by SofaScore
Standings provided by SofaScore
Standings provided by SofaScore