Europska liga: Lille potopio Milan na San Siru, Ivan Leko poražen od LASK-a

Četvrtak, 05. studenog 2020. 21:44 Napisao/la  SC
Jusuf Yazici i suigrači

Europska liga - 3. kolo

Roma je na svom Olimpicu deklasirala Cluj 5:0, nekadašnji veznjak Rijeke Damjan Đoković odigrao je svih 90 minuta za rumunjsku momčad.

Vjerojatno najzanimljiviju utakmicu 3. kola odigrali su Benfica i Glasgow Rangers.

Rangers je u 51. minuti imao 3:1, gosti su do boda došli Nunezovim pogotkom u prvoj minuti sudačke nadoknade.

Borna Barišić odigrao je svih 90 minuta za škotsku momčad.

Bayer iz Leverkussena pobijedio je na gostovanju Hapoel 4:2, Tin Jedvaj igrao je do 62. minute.

Antonio Mirko Čolak odigrao je prvo poluvrijeme u velikoj pobjedi PAOK-a (4:1) nad PSV-om.

Sve pogotke domaćini su postigli u drugom poluvremenu.

Tottenham je bio bolji od Ludogoretsa.

Nogometaši Milana doživjeli su pravi potop na San Siru, Jusuf Yazici trima je pogocima deklasirao crveno-crne.

Domagoj Bradarić igrao je za Lille svih 90 minuta, Ante Rebić igrao je za Milan od 62. minute umjesto Zlatana Ibrahimovića.

Antwerp hrvatskog trenera Ivana Jurića, koji je u prošlom kolu bio bolji od Tottenhama, poražen je na domaćem terenu od Laska.

Arsenal je deklasirao Molde (4:1), istim je rezultatom na domaćem terenu nastradao i Celtic od praške Sparte.

Hoffenheim je bio uvjerljiv protiv Libereca, Andrej Kramarić nije bio u postavi.

Neki rezultati 3. kola

Roma - Cluj 5:0 (Mikhytarian 2, Ibanez 24, Mayoral 34, 84, Pedro 89).

Benfica - Rangers 3:3 (Goldson 2'-ag, Silva 77, Nunez 90+1'/Goncalves 24-ag, Kamara 25, Morelos 51)

Ludogorets - Tottenham 1:3 (Kaseru 50/Kaen 13, Lucas 33, Lo Celso 62)

PAOK - PSV 4:1 (Schwab 47, Živković 56, 66, Tzolis 58/Zahavi 21)

Milan - Lille 0:3 (Yazici 22, 55, 58)

Antwerp - Lask 0:1 (Eggestein 55)

Arsenal - Molde 4:1 (Haugen 45+1'-ag, Sinyan 62-ag, Pepe 69, Willock 88/Ellingsen 22)

Celtic - Sparta Prag 1:4 (Griffiths 65/Julis 26, 45, 77, Krejci 90)

Hoffenheim - Liberec 5:0 (Dabbur 22, 30, Grillitsch 59, Adamyan 71, 76)

Crvena zvezda - Gent 2:1 (Kanga 12, Katai 59/Odidja-Ofoe 31)

Leicester -  Braga 4:0 (Iheancho 21, 48, Praet 67, Maddison 78)