Europska liga: Brozović nije iskoristio penal, Perišić, Rog i Kovačić igrali

Četvrtak, 07. ožujka 2019. 21:28 Napisao/la  SC
Marcelo Brozović (Inter)

Eintracht i Inter odigrali su bez golova djelomično zahvaljujući Brozoviću, kojemu je u 22. minuti udarac s bijele točke obranio vratar Trapp.

Perišić je igrao do 58. minute, Brozović je igrao cijelu utakmicu za Inter,  Rebić zbog ozljede nije igrao za domaćine.

Sevilla je iznenadila rezultatom 2:2 protiv praške Sparte,  Rog je odigrao cijelu utakmicu za Sevillu.

Mateo Kovačić odigrao je cijelu utakmicu u pobjedi Chelseaja.

Prve utakmice osmine finala Europske lige: Eintracht Frankfurt - Inter Milano 0:0, Rennes - Arsenal 3:1 (Boerigaud 43, Monreal 65-ag, Sarr 88//Iwobi 4), Sevilla - Slavia Prag 2:2 (Ben Yedder 1, El Haddadi 28//Stoch 25, Kral 35), Zenit - Villarreal 1:3 (Azmoun 35//Ibbora 33, Moreno 64, Morlanes 71), Chelsea - Dynamo Kiev 3:0 (Pedro 17, Willian 65, Hudson-Odoi 90), Napoli - Salzburg 3:0 (Milk 10, Ruiz 18, Onguene 58-ag), Valencia - Krasnodor 2:1 (Rodrigo 12, 24/Claessson 63)