Europska liga: Lokomotiva stigla dva pogotka prednosti protiv Genka

Četvrtak, 18. kolovoza 2016. 22:04 Napisao/la  SC

Prva utakmica play-offa Europske lige: Lokomotiva - Genk 2:2

Lokomotiva je remizirala (2:2) s belgijskim Genkom u Maksimiru, što se može smatrati uspjehom nakon što su gosti poveli 2:0 i dominirali u prvom dijelu utakmice.

U nastavku je mlada momčad Lokomotive dignula riitam i razinu agresivnosti, te pogocima Marića i Fiolića ostvarila rezultat koji uzrvati čini zanimljivim. Posebice zbog toga što Lokomotiva u gostima igra jako dobro..

U 35. minuti Grezda je igrao rukom, sudac Bognar pokazao je na bijelu točku. Bailey je bio siguran - 0:1.

U 47. minuti Walsh je lijepo ubacio s desne strane, a Samatta glavom zakucao loptu u mrežu - 0:2.

U 52. minuti Bartolec je u kaznenom prostoru zaustavljen prekršajem, Marić je loptu od vratnice poslao loptu u mrežu - 1:2.

U 59. minuti Bočkaj je uzeo loptu na svojoj polovici, povukao kontranapad i sjajno proigrao Fiolića na desnoj strani. Fiolić je prošao pokraj vratara i pogodio za 2:2.

Prva utakmica play-offa Europske lige: Lokomotiva - Genk 2:2 (Marić 52-11m, Fiolić 59/Bailey 35, Samata 47)