EUROPSKA LIGA

Inter - Partizan 1:0, Maribor - Tottenham 1:1

Četvrtak, 25. listopada 2012. 20:56 Napisao/la  SC

Marko Livaja odigrao je do 52. minute kada ga je zamijenio Javier Zanetti

Nogometaši Intera pobijedili su Partizan 1:0, a Marko Livaja odigrao je do 52. minute kada ga je zamijenio Javier Zanetti. Jedini pogodak na utakmici i drugu pobjedu u skupini Europske lige domaćinu je osigurao Palacio u 88. minuti. Lyon je pobijedio Athletic 2:1, a Dejan Lovren igrao je cijeli susret za francuski sastav.

Maribor je pak ostvario odličan rezultat protiv Tottenhama izborivši 1:1. Spursi su u posljednjih šest  gostovanja u europskim utakmicama upisali samo jedan poraz. Dnjipro je svladao Napoli 3:1, Ivan Strinić odigrao je cijelu utakmicu, dok je Nikola Kalinić ušao u igru u 59. minuti umjesto  Seleznjova u redovima domaćina.

szólj hozzá: Maribor vs Tottenham 1:1 GOALS HIGHLIGHTS

Europska liga, 3. kolo

Skupina A: Liverpool - Anži Makhačkala 1:0 (Downing 53'), Young Boys - Udinese 3:1 (Bobadilla 4', 71', 81'-11m/Coda 74').

Skupina B: Atletico Madrid - Academica Coimbra 2:1 (Costa 48', Belözoglu 67'/Cisse 85'), Hapoel Tel Aviv - Viktoria Plzen 1:2 (Maman 19'/Horvath 45', Rajtoral 55').

Skupina C: AEL Limassol  - Fenerbahče 0:1 (Korkmaz 72'), Borussia (M) - Marseille 2:0 (Daems 33'-11m, Mlapa 67').

Skupina D: Maritimo - Bordeaux 1:1 (Roberge 36'/Gouffran 30'), Newcastle - Club Brugge 1:0 (Obertan 48').

Skupina E: Steaua - Molde 2:0 (Chiriches 30', Rusescu 32'), Stuttgart - Kopenhagen 0:0.

Skupina F: Dnjipro - Napoli 3:1 (Fedetskyy 2', Matheus 42', Giualino 64'/Cavani 75'-11m), PSV - AIK 1:1 (Lens 80'/Karikari 61').

Skupina G: Racing Genk - Sporting 2:1 (Ceulaer 25', Barda 88'/Schaaras 7'), Videoton - Basel 2:1 (Schar 2'-ag 32', Caneira 32'/Schär 90').

Skupina H: Rubin - Neftči 1:0 (Kasaev 16'), Inter  - Partizan 1:0 (Palacio 88').

Skupina I: Lyon - Athletic Bilbao 2:1 (Lopez 54', Briand 86'/Gomez 79'), Sparta Prag - Ironi Kirjat 3:1 (Krejci 7', Kadlec 10', Svejdik 44'/Abuhatzira 76').

Skupina J: Maribor - Tottenham 1:1 (Berić 42'/ Sigurdsson 59'), Panathinaikos - Lazio 1:1 (Toche 90'/Seitaridis 25'-ag).

Skupina K: Rapid Beč - Bayer (L) 0:4 (Wollscheid 37', Castro 57', 90', Bellarabi 58'), Rosenborg - Metalist 1:2 (Elyounoussi  46'/Abuhatzira 81', Xavier 89').

Skupina L: Helsingborg - Hannover 1:2 (Santos 90'/Diouf 12', Ya 90'), Levante - Twente 3:0 (Michel 59'-11m, Rios 78', 88').