Europska liga: Gent izjednačio protiv Wolfsburga u 94. minuti, Josip Brekalo igrao

Četvrtak, 24. listopada 2019. 22:17 Napisao/la  SC
Gent igrao na Rujevici

Europska liga  -   3. kolo

Gent je na svom stadionu izjednačio (2:2) protiv Wolfsburga pogotkom Yaremchuka u 94. minuti.

Momčad koja je izbacila Rijeku u play-offu Europske lige nakon 3. kola ima isti broj bodova (5) kao vodeći Wolfsburg.

Wolfsburg je na Ghelamco Areni poveo 2:0 pogocima Weghorsta (3) i Joaoa Victora (24), oba pogotka za Gent postigao postignuo je ukrajinski reprezentativac Yaremchuk (41, 90+4).

Josio Brekalo igrao je za Wolfsburg do 66. minute.

St. Etienne i Oleksandriya u istoj skupini odigrali su 1:1, nakon 3 utakmice imaju po 2 boda.

Manchester United pobijedio je Partizan u Beogradu, jedini pogodak postigao je Martial iz penala u 43. minuti.