Europska liga: Andrej Kramarić potvrdio pobjedu Hoffenheima i plasman u drugi krug

Četvrtak, 26. studenog 2020. 21:12 Napisao/la  SC
Nogometaši Leicestera slave pogodak Jamiea Vardyja

Nogometaši Leicestera, Hoffenheima i Arsenala dva kola prije kraja razigravanja po skupinama izborili su plasman u šesnaestinu finala Europske lige.

Nogometaši Hoffenheima slavili su na gostovanju kod Libereca 2:0.

Prvi pogodak postigao je Baumgartner u 77. minuti, pobjedu je potvrdio Andrej Kramarić realiziravši najstrožu kaznu u 89. minuti.

Kramarić je u igru ušao u 61. minuti umjesto Beiera.

U ovoj skupini L nadomak plasmana u drugi krug došla je i Crvena zvezda pobjedom nad Gentom (0:2).

Leicester je šesnaestinu finala osigurao na gostovanju u Bragi, u petoj minuti sudačke nadoknade vremena Jamie Vardy je pogodio za 3:3.

Arsenal je četvrtu pobjedu u skupini izborio u Moldeu (3:0).

Ante Rebić bio je asistent Castilleju u pogotku kojim je Milan remizirao u Lilleu (1:1).

Rebić je igrao do 61. minute.

Tin Jedvaj odigrao je svih 90 minuta u pobjedi Bayera protiv Beer Sheve i asistirao kod prvog pogotka Shicka.

PAOK je već u 13. minuti vodio 2:0 protiv PSV-a u Eindhovenu i nije izdržao do kraja.

Preokret je okončao Malen pogotkom za 3:2 već u 53. minuti.

Antonio Mirko Čolak igrao je do 69. minute.

Rezultati: Braga – Leicester 3:3 (Elmusrati 4, Paulinho 24, Franserigo 90+1/Barnes 9, Thomas 79, Vardy 90+5). Gent – Crvena zvezda 0:2 (Petrović 2, Milunović 58). Liberec – Hoffenheim 0:2 (Baumgartner 77, Kramarić 89-11 m), Lille – Milan 1:1 (Bamba 65/Castilejo 46). Molde – Arsenal 0:3 (Pepe 50, Nelson 55, Balogun 83), Bayer (L) - Beer Sheva 4:1 (Shviro 58/Schick 29, Bailey 48, Demirbay 76, Alario 80), Cluj - Roma 0:2 (Debeljuh 98-ag, Veretout 67), Nice - Slavia Prag 1:3 (Gouiri 61/Lingr 15, Olayinka 64, Sima 75), PSV - PAOK 3:2 (Gakpo 20, Madueke 51, Malen 53/Varela 4, Tzolis 13).