Europska liga: West Ham uvjerljiv protiv Genka, slavlje Nike Kovača u Eindhovenu

Četvrtak, 21. listopada 2021. 23:10 Napisao/la  SC
Slavlje nogometaša West Hama

U drugoj utakmici H skupine Europske lige West Ham je pobijedio Genk 3:0.

Domaćini su prvi pogodak postigli u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena, nakon toga utakmica je bila riješena.

Europska liga, 3. kolo, skupina H: West Ham - Genk 3:0 (Dawson 45+1, Diop 57, Bowen 59)

Poredak: West Ham 9, Dinamo 3, Rapid 3, Genk 3 boda.

Monaco hrvatskog stručnjaka Nike Kovača pobijedio je PSV 2:1 na gostovanju u Eindhovenu.

Pobjedu Kovačevoj momčadi donio je Diop u 89. minuti.

Lazio i Marseille su u Rimu odigrali utakmicu bez golova, za Lazio je do 56. minute igrao Toma Bašić, za Marseille svh 90 minuta Duje Ćaleta Car.