LIGA PRVAKA

Ronaldo u nadoknadi slomio Manchester City

Utorak, 18. rujna 2012. 23:02 Napisao/la  SC

Real Madrid - Manchester City 3:2, Montpellier - Arsenal 1:2

U derbiju večeri Real je u pravoj ljepotici pobijedio Manchester City. Dvoboj španjolskog i engleskog prvaka otišao je na stranu Madrižana, koji su do vrijedna tri boda stigli u sudačkoj nadoknadi golom Cristiana Ronalda.

U preokretu domaćina sudjelovao je i Luka Modrić, koji u igru ušao umjesto Khedire u 72. minuti. U posljednjih pet minuta pala su čak tri gola!

Rezultati, Skupina B: Montpellier - Arsenal 1:2 (Belhanda 9-11m/Podolski 16, Gervinh 18), Olympiakos - Schalke 1:2 (Abdoun 58/Höwedes 41, Huntelaar 59)

Skupina C: Milan - Anderlecht 0:0, Malaga - Zenit 3:0 (Isco 3, 76, Saviola 13)

Skupina D: Borussia (D) - Ajax 1:0 (Lewandowski 87), Real - Manchester City 3:2 (Marcelo 76, Benzema 87, Ronaldo 90/Džeko 69, Kolarov 85)