Liga prvaka: Toni Jović igrao za Zrinjski u porazu od Maribora, Marin Tomasov ozlijeđen

Srijeda, 12. srpnja 2017. 23:17 Napisao/la  SC

Toni Jović igrao je za Zrinjski u porazu (1:2) od Maribora.

Nekadašnji igrač Rijeke, Pomorca, Krka i Grobničana odigrao je cijelu utakmicu za prvaka BiH u domaćem porazu od slovenskog prvaka kojemu je pobjedu osigurao Tavares pogotkom iz kaznenog udarca u 94. minuti.

Maribor je u vodstvo doveo Zahovič pogotkom u 43. minuti, nakon što Bilbija u 11. minuti nije iskoristio kazneni udarac za domaćine.

Maribor je u 68. minuti ostao s desetoricom igrača, kada je Vrhovec dobio drugi žuti karton.

Zrinjski je iskoristio prednost igrača više, Todorović je izjednačio u 89. minuti, ali je radost domaćina kratko trajala.

U sudačkoj nadoknadi Stojkić je skrivio kazneni udarac, koji je mariborski Brazilac pretvorio u pobjedu.

- Maribor se predstavio u vrlo kvalitetnom izdanju. Neke stvari nismo odradili onako kako smo željeli, ali sve je to zahvaljujući protivniku koji je predvidio gdje bismo mogli biti opasni. U drugom poluvremenu smo krenuli malo rizično zbog toga što smo gubili 0:1, izjednačili smo, ali nam ni taj  pogodak nije donio preveliku radost. Završilo je 1:2, ali nije mi ni na kraj pameti da se oprostim od Lige prvaka, rekao je trener Zrinjskog Blaž Slišković.

Marin Tomasov nije igrao za Astanu zbog ozljede.