Liga prvaka: Sheriff eliminirao Crvenu zvezdu pobjedom u Tiraspolu

Utorak, 10. kolovoza 2021. 20:54 Napisao/la  SC

Sheriff Tiraspol eliminirao je Crvenu zvezdu u 3. pretkolu Lige prvaka.

U uzvratnoj utakmici odigranoj u Tiraspolu, Sheriff je pobijedio 1:0 i ukupnim rezultatom 2:1 postao protivnik u play-offu pobjedniku para Dinamo - Legia.

Jedini pogodak nakon prekida postigao je Kolumbijac Arboleda u drugoj minuti sudačke nadoknade prvoga poluvremena.

Favoriziranu Crvenu zvezdu elimnirao je klub za koji su u početnoj postavi igrala petorica Južnoamerikanaca, po dvojica Afrikanaca i Grka, po jedan igrač iz Moldavije i Luksemburga.