Liga prvaka: Real Madrid slomio otpor Atletica, Juventus sačuvao prednost iz prve utakmice

Srijeda, 22. travnja 2015. 23:04 Napisao/la  SC

Uzvratne utakmice četvrtfinala Lige prvaka: Real Madrid - Atletico 1:0 (Chicharito 87) (0:0), Monaco - Juventus 0:0 (0:1)

Pogotkom Chicharita u 88. minuti Real Madrid uspio je slomiti otpor Atletica i ostvariti plasman u polufinale. Real Madrid je bio bolja momčad tijekom cijele utakmice, imao je više prilika i zasluženo eliminirao poslovično črvsti Atletico.

Možda bi utakmica drugačija završila da u 76. minuti Arda Turan nije dobio drugi žuti karton zbog čega je Atletico zadnjih dvadesetak minuta igrao s igračem manje.

Mario Mandžukić odigrao je utakmicu u svom ratobornom stilu.

REAL MADRID: Casillas, Carvajal, Varane, Pepe, Coentrao (Arbeloa 90+1), Sergio Ramos, Kroos, James Rodriuez, Isco (Illarramendi 90+3), Ronaldo, Chicharito (Jesé 90+2).

ATLETICO: Oblak, Juanfran, Miranda, Godin, Jesus Gamez, Turan, Koke, Tiago (Gimenez 86), Níguez (Gabi 46) Mandžukić, Griezmann (Raul Garcia 65)

Monaco je ponovo demonstrirao čvrstu obranu, što ovog puta nije bilo dovoljno za prolaz. Juventus se plasirao u polufinale zahvaljujući pobjedi u prvoj utakmici, a Danijelu Šubašiću ostaje utjehha da u dvjema utakmicama nije primio pogodak iz igre. Juventus je u polufinale otišao zbog pogotka iz kaznenog udarca.

MONACO: Šubašić, Fabinho, Raggi, Abdennour, Kurzawa, Joao Moutinho, Toulalan (Berbatov 46), Kondogbia, Bernardo Silva, Martial (Germain 76), Ferreira-Carrasco (Matheus Carvalho 87)

JUVENTUS: Buffon, Barzagli, Bonucci, Chiellini, Lichtsteiner, Vidal (Pereyra 77), Pirlo, Marchisio, Evra, Tevez, Morata (Llorente 68)