Liga prvaka: Real Madrid nije oduševio u pobjedi protiv PSG-a, Eduardo i Srna strijelci

Utorak, 03. studenog 2015. 22:58 Napisao/la  SC

Utakmice 4. kola: R. Madrid - PSG 1:0, Borussia (M) - Juventus 1:1, Sevilla - Man. City 1:3, Shakhtar - Malmo 4:0

Liga prvaka - 4. kolo

Momčad Real Madrida pobijedila je PSG s(p)retnim pogotkom pričuve Nacha u 35. minuti. Nacho je dvije minute ranije ušao umjestu ozlijeđenog Marcela.

Utakmica od koje se najviše očekivalo u 4. kolu nije opravdala očekivanja, posebno je razočaraoa Real Madrid koji je igrao krajnje pragmatičan i neatraktivan nogomet. PSG je djelovao bolje, stvorili su Parižani nekoliko izglednih prilika, ali su ostali bez završnice.

Modrić je odigrao cijelu utakmicu prosječno kao i cijela momčad. Kovačić je ušao u igru u 82. minuti, kada je momčad Real Madrida čučala oko svog kaznenog prostora i čuvala pobjedu.

Srna i Eduardo bili su strijelci u prvoj pobjedi Shakhtara. Eduardo je igrao u drugom dijelu, Srna je standardno odigrao cijelu utakmicu, a pogodak je postigao s bijele točke.

Juventus je odigrao neodlučeno na gostovanju protiv Borussije (M) iako je od 53. minute igrao bez isključenog Hernanesa. Mandžukić je sjedio na klupi.

Skupina A: Real Madrid - PSG 1:0 (Nacho 35), Shakhtar - Malmo 4:0 (Gladkiy 29, Srna 48-11m, Eduardo 55, Alex Teixeira 73)
Poredak: Real Madrid 10, PSG 7, Shakhtar 3, Malmo 3

Skupina B: Man. Utd. - CSKA Moskva 1:0 (Rooney 79), PSV - Wolfsburg 2:0 (Locadia 55, De Jong 86)
Poredak: Man. Utd. 7, PSV 6, Wolfsburg 6, CSKA Moskva 4

Skupina C: Astana - Atlético 0:0, Benfica - Galatasaray 2:1 (Jonas 52, Luisao 67/Podolski 58)
Poredak: Benfica 9, Atletico 7, Galatasaray 4, Astana 2

Skupina D: Borussia (M) - Juventus 1:1 (Johnson 18/Lichsteiner 44), Sevilla - Man. City 1:3 (Tremoulinas 25/Sterling 8, Fernandinho 11, Bony 36)
Poredak: Man. City 9, Juventus 8, Sevilla 3, Borussia (M) 2