Liga prvaka: Real Madrid demonstrirao moć protiv Liverpoola, Olympiakos pobijedio Juventus

Srijeda, 22. listopada 2014. 22:50 Napisao/la  SC

Rezultati 3. kola: Liverpool - Real Madrid 0:3, Olympiakos - Juventus 1:0, Atletico - Malmo 5:0. Mario Mandžukić strijelac za Atletico

Nogometaši Real Madrida demonstrirali su moć u prvom dijelu utakmice na Anfiledu, momčad Carla Ancelottija impresivno je došla do vodstva od 3:0. Liverpoola nigdje nije bilo do odmora, Ronaldova majstorija u 23. minuti načela je domaću momčad. Dvama pogocima Benzeme utakmica je završila u rezultatskom smislu.

U drugom dijelu Real Madrid igrao je da mu brže prođe vrijeme do El Clasica ovoga vikenda. Zbog toga je ranije izašao iz igre Ronaldo, koji je prije toga propustio priliku kakvu rijetko ne realizira, kada je sam izašao pred vratara Mignoleta.

Luka Modrić odigrao je na razini jednog od najboljih veznih igrača na kontinentu, dobar je dojam ostavio Dejan Lovren u redovima nemoćnog Liverpoola.

LIVERPOOL: Mignolet, Johnson, Skrtel, Lovren, Moreno, Sterling, Allen, Gerrard, Henderson (67 Can), Coutinho (67 Marković), Balotelli (46 Lallana)

REAL MADRID: Casillas, Arbeloa, Varane, Pepe, Marcelo (85 Nacho), Rodriguez, Kroos (82 Illaramendi), Modrić, Isco, Benzema, Ronaldo (75 Khedira)

Nogometaši Olympikaosa pobijedili su Juventus i iznenađujuće ostali u vodstvu Skupine A. Nakon pobjeda protiv Atletica i Juventusa momčad Olympiakosa više nije iznenađenje Lige prvaka. Momčad Arsenala izvela je preokret u doslovno zadnjim dvjema minutama, pogocima Gibbsa (89) i Podolskog (90) preokrenuli su rezultat i pobijedili Anderlecht.

Danijel Subašić branio je za Monaco u jedinoj utakmici večeri u kojoj nije bilo pogodaka. Mario Mandžukić bio je strijelac u uvjerljivoj pobjedi Atletica nad Malmom, napadač Atletica izašao je iz igre u 77. minuti. Zamijenio ga je strijelac petog pogotka Cerci. Tin Jedvaj ušao je u igru u 82. minuti utakmice u kojoj je Leverkusen pobijedio Zenit.

Rezultati 3. kola:

Skupina A: Olympiakos - Juventus 1:0 (Kasami 35), Atletico - Malmo 5:0 (Koke 48, Mandžukić 61, Griezmann 63, Godin 87, Cerci 90)
Poredak: Olympiakos 6, Atletico 6, Juventus 3, Malmo 3

Skupina B: Liverpool - Real Madrid 0:3 (Ronaldo 23, Benzema 30, 41), Ludogorets - Basel 1:0 (Minev 90)
Poredak: Real Madrid 9, Ludogorets 3, Liverpool 3, Basel 3

Skupina C: Monaco - Benfica 0:0, Bayer - Zenit 2:0 (Donati 58, Papadopulos 63)
Poredak: Bayer 6, Monaco 5, Zenit 4, Benfica 1

Skupina D: Anderlecht - Arsenal 2:1 (Nayar 71/Gibbs 89, Podolski 90), Galatasaray - Borussia Dortmund 0:4 (Aubameyang 6, 18, Reus 41, Ramos 83)
Poredak: B. Dortmund 9, Arsenal 6, Anderlecht 1, Galatasaray 1