LIGA PRVAKA

Messi hat-trickom odgovorio Ronaldu

Srijeda, 18. rujna 2013. 22:45 Napisao/la  SC

Basel iznenadio Chelsea, Napoli pobijedio Borussiju Dortmund

Druge večeri Lige prvaka Leo Messi odmah je odgovorio Cristiano Ronaldu istom mjerom. Argentinski čarobnjak postigao je hat-trick u utakmici protiv Ajaxa i ponovio Ronaldov podvig iz utakmice između Galatasaraya i Real Madrida (1:6) odigrane u utorak u Istanbulu.

Barcelona je pobijedila Ajax rezultatom 4:0, što je bila najveća pobjeda druge večeri Lige prvaka u kojoj su zvijezde postali igrači Basela. Pogotkom Strellera udarcem glavom u 81. minuti, momčad Basela pobijedila je Chelsea na Stamford Bridgeu. Joseu Mourinhu sezona baš nije počela kako je priželjkivao.

Svakako treba istaknuti pobjedu Napolija protiv finalista prošlogodišnje Lige prvaka. Osjetno pojačana momčad Napolija pokazala je protiv Borussije da bi ove sezone napolitanski nogomet mogao postati pravi hit.

I jedna zanimljivost. Od 21 zgoditaka u 8 utakmica, čak 19 su postignuti u drugim poluvremenima.