Liga prvaka; Mario Pašalić strijelac na Old Traffordu, Cristiano Ronaldo odlučio

Srijeda, 20. listopada 2021. 23:02 Napisao/la  SC
Mario Pašalić doveo Atalantu u vodstvo

Liga prvaka - 3. kolo

Mario Pašalić postigao je prvi pogodak na Old Traffordu u utakmici koju je zadnjim pogotkom odlučio Cristiano Ronaldo.

Preokrenuo je Manchester United rezultat u drugom poluvremenu, kada je postigao tri pogotka.

Atalanta je na kraju samo ostavila dojam momčadi koja je izgledala bolje od poraza.

Barcelona je ostvarila prvu pobjedu u Ligi prvaka što s obzirom na snagu protivnika nije iznenađenje, Kijevljani još nisu postigli pogodak.

Luka Sučić odigrao je cijelu utakmicu za Salzburg u pobjedi protiv Wolfsburga, austrijski prvak vodi na ljestvici za 7 bodova.

Roko Šimić igrao je od 86. minute za Salzburg, mladi hrvatski reprezentativac debitirao je u Ligi prvaka.

Ivan Rakitić igrao je od 74. minute za Sevillu u utakmici bez golova protiv Lillea za koji je branio Ivo Grbić

Antonio Čolak igrao je za Malmo u porazu od Chelsea, koji je protiv švedske momčadi odradio jači trening bez Matea Kovačića, koji je odmarao na klupi.

Raspoloženje je pokvario Lukaku, koji se ozlijedio kod prekršaja za penal, morao je izaći u 23. minuti.

Dejan Lovren igrao je za Zenit u porazu od Juventusa, koji  sve više izgleda kao momčad koja igra kako Max Allegri želi.

To znači da lomi protivnike mentalitetom pobjednika i pogocima u zadnjim minutama.

Kada je Sane sjajnim pogotkom iz slobodnjaka načeo mrežu Benfice, domaćinu nije bilo spasa.

Proradio je bavarski stroj za golove...

Skupina E: Barcelona - Dynamo Kijev 1:0 (Pique 36), Benfica - Bayern 0:4 (Sane 70, 85, Everton 80-ag, Lewandowski 82)
Poredak: Bayern 9, Benfica 4, Barcelona 3, Dynamo Kijev 1

Skupina B: Salzburg - Wolfsburg 3:1 (Adeyemi 3, Okafor 65, 77/Nmceha 15), Lille - Sevilla 0:0
Poredak: Salzburg 7, Sevilla 3, Lille 2, Wolfsburg 2

Skupina H: Chelsea - Malmo 4:0 (Christensen 9, Jorginho 21-11m, 57-11, Havertz 48), Zenit - Juventus 0:1 (Kuluševski 86)
Poredak: Juventus 9, Chelsea 6, Zenit 3, Malmo 0

Skupina F: Manchester United - Atalanta 3:2 (Rashford 53, Maguire 75, Ronaldo 82/Pašalić 15, Demiral 29), Young Boys - Villarreal1 1:4 (Elia 77/Pino 6, Moreno 16, 89, Chukwueze 90+2)
Poredak: Manchester United 6, Atalanta 4, Villarreal 4, Young Boys 3