Liga prvaka: Man. City pobijedio, Dybalin hat-trick, Kramarić i Mandžukić igrali

Utorak, 02. listopada 2018. 22:02 Napisao/la  SC
Paulo Dybala

Manchester City uspio je pobijediti Hoffenheim pogotkom Davida Silve u 87. minute čime je donekle anuliran domaći poraz od Lyona u 1. kolu.

Andrej Kramarić igrao je od 54. minute za Hoffenheim.

Mario Mandžukić igrao je do 78. minute za Juventus u uvjerljivoj pobjedi protiv Young Boysa, koji je u play-offu eliminirao Dinamo.

Nije igrao kažnjeni Cristiano Ronaldo, ali je briljirao Paulo Dybala koji je ostvario hat-trick.

Utakmice 2. kola Lige prvaka:
Skupina F: Hoffenheim - Manchester City 1:2 (Belfodil 1/Aguero 8, D. Silva 87), Lyon - Šahtar 2:2 (Dembele 70, Dubois 72/Moraes 44, 55)
Poredak: Lyon 4, Man. City 3, Šahtar 2, Hoffenheim 1
Skupina H: Juventus - Young Boys 3:0 (Dybala 5, 33, 69), Manchester United - Valencia
Poredak: Juventus 6, Man. Utd. 4, Valencia 1, Young Boys 0