Liga prvaka: Luka Modrić i Mateo Kovačić igrali u pobjedi Real Madrida, čak 12 pogodaka u Dortmundu

Utorak, 22. studenog 2016. 22:52 Napisao/la  SC

Utakmice 5. kola: Monaco - Tottenham 2:1, Borussia Dortmund - Legia Varšava 8:4, Sporting  -  Real Madrid 1:2

Liga prvaka - 5. kolo

Mateo Kovačić i Luka Modrić činili su središnji par veznjaka u momčadi Real Madrida, koja je pobijedila Sporting pogotkom Benzeme u 87. minuti.

Nakon što je Pereira isključen u 64. minuti zbog nesportskog ponašanja, gosti su primili pogodak s igračem više.

Coentrao je igrao rukom u 80. minuti, Adrien Silva izjednačio je udarcem s bijele točke.

Tin Jedvaj igrao za Leverkusen u Moskvi, gdje je CSKA uspio izjednačiti u 75. minuti pogotkom iz kaznenog udarca.

Danijel Subašić branio je za Monaco u pobjedi protiv Tottenhama.

Falcao u 11. nije iskoristio kazneni udarac.

U Dortmundu se igrala nevjerojatna utakmica za ovako visoku razinu natjecanja, gledatelji su vidjeli čak 12 pogodaka u pobjedi Borrusije protiv Legije od čak 8:4.

Skupina E: CSKA - Leverkusen 1:1 (Natcho 75-11m/Volland 16),  Monaco - Tottenham 2:1 (Sidibe 48, Lemar 52/Kane 52)
Poredak:    Monaco 11, Leverkusen 7, Tottenham 4, CSKA 3

Skupina F: Borussia Dortmund - Legia Varšava 8:4 (Kagawa 17, 18, Sahin 20, Dembele 29, Reus 32, 52, 90+3, Passlack 81/Prijović 10, 24, Kucharczyk 57, Nikolics 83), Sporting  -   Real Madrid 1:2 (Silva 80-11m/Varane 29, Benzema 87)
Poredak: B. Dortmund 13, R. Madrid 11, Sporting 3, Legia 1

Skupina G: Kopenhagen - Porto 0:0, Leicester - Club Brugge 2:1 (Okazaki 5, Mahrez 30/Izquierdo 52)
Poredak: Leicester 13, Porto 8, Kopenhagen 6, Club Brugge 0