LIGA PRVAKA

Juventus pobijedio Sevillu, Man City slavio u Njemačkoj

Srijeda, 30. rujna 2015. 23:01 Napisao/la  SC

Rezultati 2. kola: Juventus - Sevilla 2:0, Borussia (M) - Man. City 1:2,  Malmo - Real Madrid 0:2

Dvama pogocima Cristiana Ronalda momčad Real Madrida rutinski je odradila gostovanje protiv Malmoa. Fantastični Ronaldo je s 323 pogotka postao najbolji strijelac u klupskoj povijesti.

Hrvatski reprezentativci zajedno su na terenu proveli šest minuta: Mateo Kovačić igrao je do 73. minute, Luka Modrić ušao je u igru u 67. minuti.

Darijo Srna zatresao je vlastitu mrežu u uvjerljivom domaćem porazu (0:3) od PSG-a. Čini se da su PSG i Real Madrid odradili glavninu posla u prva dva kola.

U Skupini B sve četiri momčadi nakon 2. kola imaju po tri boda. Man. United prevladao je imperative protiv Wolfsburga i uspio ostvariti prvu pobjedu.

Benfica je priredila najveće iznenađenje 2. kola pobjedom u Madridu, a Juventus u Ligi prvaka igra sasvim drugačiji nogomet nego u Seriji A. Sevlila ove sezone igra podjednako slabo u Primeri i Ligi prvaka.

Man. City osvojio je tri boda uz puno sreće i sudačke naklonosti.

Skupina A: Šahtar - PSG 0:3 (Aurier 7, David Luiz 23, Srna 90-ag), Malmo - Real Madrid 0:2 (Ronaldo 29, 30)
Poredak: Real Madrid 6, PSG 6, Malmo 0, Šahtar 0

Skupina B: Man. United - Wolfsburg 2:1 (Mata 34-11m, Smailing 53/Caligiuri 4), CSKA Moskva - PSV 3:2 (Musa 7, Doumbia 21, 36-11m/Lestienne 60,68)
Poredak: PSV 3, Man. United 3, CSKA Moskva 3, Wolfsburg 3

Skupina C: Astana - Galatasaray 2:2 (Balta 77, Carole 89-ag/Kisa 31, Erić 86-ag), Atletico - Benfica 1:2 (Correa 23/Gaitan 36, Guedes 51)
Poredak: Benfica 6, Atletico 3, Galatasaray 1, Astana 1

Skupina D: Borussia (M) - Man. City 1:2 (Stindl 54/Christensen 65-ag, Aguero 90-11m), Juventus - Sevilla 2:0 (Morata 41, Zaza 87)
Poredak: Juventus 6, Sevilla 3, Man. City 3, Borussia (M) 0