Liga prvaka: Juventus minimalno poražen, Borussia Dortmund stekla prednost

Srijeda, 17. veljače 2021. 22:59 Napisao/la  SC

Dolazak Cristiana Ronalda u Porto bio je nogometni događaj u Portugalu, to prije što je napadač Juventusa potekao u Sportingu iz Lisabona.

Neće Ronaldo po dobro pamtiti prvu utakmicu osmine finala, Porto je stekao mininalnu prednost, uzvrat će biti lakše igrati zahvaljujući pogotku Chiese u 82. minuti.

Utakmica ostaje upamćena po velikj pogrešci Bentancoura, koji je u kaznenom prostoru neoprezno pokušao vratiti loptu svom vrataru, Taremi je uklizao i postigao pogodak.

Neće ni Ivan Rakitić po dobrome pamtiti utakmicu protiv Borrussije Dortmund, koja je stekla prednost prije uzvrata.

Rakitić je igrao prvo poluvrijeme utakmice koju je dvama pogocima odlučio Haaland.

Prve utakmice osmine finala Lige prvaka: Porto - Juventus 2:1 (Taremi 2, Marega 46/Chiesa 82), Sevilla - Borussia Dortmund 2:3 (Suso 7, de Jong 84/Dahoud 19, Haaland 27, 43)