LIGA PRVAKA

Rakitić dvama pogocima donio Barceloni pobjedu

Utorak, 20. listopada 2015. 23:06 Napisao/la  SC

Rezultati: BATE - Barcelona 0:2, Dynamo Kiev - Chelsea 0:0, Leverkusen - Roma 4:4

Ivan Rakitić proslavio je nominaciju za Zlatnu loptu dvama pogocima protiv BATE Borisova, pogoci hrvatskog reprezentativca osigurali su pobjedu Barcelone.

Leverkusen i Roma podijeli su bodove u golijadi, čak osam pogodaka vidjeli su gledalji na Bayer Areni. U utakmici za gledatelje jakih živaca Leverkusen je vodio 2:0, pa onda do 84. minute gubio 2:4, da bi dvama pogocima za dvije minute osvojio bod.

Tin Jedvaj sjedio je na klupi Leverkusena.

Domagoj Vida igrao je za Dynamo Kiev u utakmici bez pogodaka protiv Chelseaja.

Skupina E: BATE Borisov - Barcelona 0:2 (Rakitić 48, 64), Leverkusen - Roma (Hernandez 4-11m, 19, Kampl 84, Mehmedi 86/De Rossi 29, 38, Pjanić 54, Falque 73)
Poredak: Barcelona 7, Leverkusen 4, BATE 3, Roma 2

Skupina G: Porto - M. Tel Aviv 2:0 (Aboubakar 37, Brahimi 41), Dynamo Kiev - Chelsea 0:0
Poredak: Porto 7, Dynamo Kiev 5, Chelsea 4, M. Tel Aviv 0

Skupina H: Zenit - Lyon 3:1 (Dzyuba 3, Hulk 56, Danny 82/Lacazette 49), Valencia - Gent 2:1 (Nielsen 15-ag, Mitrović 72-ag/Foket 40)
Poredak: Zenit 6, Valencia 6, Lyon 1, Gent 1